Úvod

InDance workshop pro předškoláky - Praha

24/03/2018
Na tomto workshopu si v InDance centru Hostivař zatančí naši nejmenší tanečníci. Děti se můžou těšit jak na dvě taneční lekce, tak na spoustu společných her. Taneční workshop s doprovodným programem pro předškolní tanečníky povede lektorka Terka Hyská!
více

Workshop Pop Balet

24/03/2018
Chcete přepnout na vyšší taneční level? V sobotu 24. března se můžete těšit na speciální taneční workshop pod vedením lektorek souborů Pop Balet. Workshop vám pomůže s přípravou na casting Pop Balet, který proběhne v neděli 25. března. Zároveň si na workshopu vyzkoušíte, jak lekce v souborech Pop Balet probíhá a hlavně budete mít možnost trénovat choreografie z úspěšného představení Petr Pan!
více

CASTING Pop Balet

25/03/2018
Chceš spolupracovat s těmi nejlepšími, s tanečními soubory Pop Balet? Přijď se v neděli 25. března předvést na casting do InDance centra Hostivař! Nepodceň přípravu a pojď si den předem zatrénovat na speciální přípravný workshop. Těšíme se na Tebe!
více

Velikonoční prázdniny

29/03/2018 - 02/04/2018
Během velikonočních prázdnin, které jsou v termínu od 29. března do 2. dubna, v taneční škole InDance netančíme! Všem našim tanečníkům přejeme příjemně prožité volno, spoustu malovaných vajíček a bohatou sladkou nadílku. Těšíme se na viděnou!
více

InDance workshop pro předškoláky - Praha

21/04/2018
V sobotu 21. dubna tancují v InDance centru Hostivař naši nejmenší tanečníci! Děti se můžou těšit na dvě taneční lekce a spoustu zábavy ve formě společných her a kreativní činnosti. Veronika Fárová a Bára Stulíková jsou hlavními organizátorky workshopu, což určitě ocení malí tanečníci i rodiče!
více

Letní taneční škola workshop - PRAHA

21/04/2018 - 22/04/2018
Nemůžeš se dočkat Letní taneční školy, soustředění Taneční školy InDance? Nebo si chcete prostě jen pořádně zatancovat contemporary dance? Zkrať si čekání na nejlepší taneční tábor workshopem!
více

Představení Petr Pan

24/04/2018
Nejúspěšnější projekt v historii tanečních souborů Pop Balet máte možnost vidět i v novém roce 2018. Divadlo Hybernia se opět zaplní talentovanými tanečníky, kteří Vás zavedou do světa malého dítěte, které se dívá na svět očima plnýma očekávání a srdcem rozechvělým nadšením z nových dobrodružství. Vypravte se s námi za dobrodružstvím do Země Nezemě!
více

137 úhlů pohledu

21/06/2018
„Na světe neexistuje jediná pravda. Vždyť na jediný svět nahlíží více než sedm miliard odlišných lidských pohledů. Žijeme v jednotném prostředí, jsme vystaveni podobným okolnostem i podmínkám, a přesto ho každý vidíme po svém. Jsme ovlivněni vlastní vírou a životní filosofií, cestou, kterou jsme ušli, a zkušenostmi, které jsme během ní získaly. Jak tedy zážitky formují náš vlastní názor?"
více

Baby Dance Camp

01/07/2018 - 15/07/2018
Chcete si letošní léto opravdu užít? Pojeďte s námi na Baby Dance Camp - letní taneční tábor pro rodiče s dětmi!
více

Tanec bez hranic

28/07/2018 - 18/08/2018
Chcete si užít protančené léto v přírodě po boku profesionálních tanečníků a choreografů z celého světa? V tom případě je Tanec bez hranic přímo pro Vás!
více
Načíst další
Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018