Předškolní

Vycházíme ze základní metodiky jazzového tance, zaměřené především na rozvoj pohybové koordinace a rytmického cítění. Využíváme spojení hry, tanečků a dětských písniček (muzikály, hrané i kreslené pohádky,...). Součástí lekce je preventivní cvičení podporující správné držení těla. Děti jsou vedené k základní pohybové koordinaci (pravá, levá ruka apod.). Dvakrát do roka se děti účastní celoškolních představení v divadle, kde předvádí, co se v hodinách naučily.

Kurzy jsou vhodné už od tří let, pokud jsou děti schopné samostatně bez přítomnosti rodičů vnímat průběh lekce.

Na tancování stačí oblečení, ve kterém se děti cítí dobře (tepláky, tričko, legíny, sukýnka, trikot a jiné). Tančí se v bavlněných ponožkách nebo tanečních piškotech.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HODl Pondělí, 13:45 - 14:30, Eva Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
HODk Pátek, 15:15 - 16:00, Bára Stulíková, Oranžový sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODj Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Bára Stulíková, Oranžový sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODh Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Eva Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODg Středa, 17:45 - 18:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODf Středa, 17:00 - 17:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODe Středa, 15:15 - 16:00, Jirka Jonáš, Oranžový sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODd Úterý, 16:45 - 17:30, Bára Stulíková, Oranžový sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODc Úterý, 16:00 - 16:45, Eva Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODb Pondělí, 17:30 - 18:15, Jirka Jonáš, Oranžový sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
HODa Pondělí, 15:45 - 16:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZMDh Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Tereza Hyská, Malý sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
ZMDg Čtvrtek, 15:15 - 16:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
3 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit
ZMDf Středa, 16:30 - 17:15, Aneta Zapletalová, Malý sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
ZMDe Středa, 15:45 - 16:30, Aneta Zapletalová, Malý sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
ZMDd Úterý, 17:30 - 18:15, Tereza Hyská, Malý sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
ZMDc Úterý, 15:00 - 15:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
3 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit
ZMDb Pondělí, 16:15 - 17:00, Aneta Zapletalová, Malý sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
ZMDa Pondělí, 14:30 - 15:15, Zuzana Dobešová, Velký sál
3 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BODe Čtvrtek, 15:00 - 15:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
BODd Čtvrtek, 13:45 - 14:30, Lucie Zavadilová, Bolzanova
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
BODc Středa, 15:30 - 16:15, Veronika Fárová, Bolzanova
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
BODb Úterý, 17:00 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
BODa Pondělí, 15:30 - 16:15, Veronika Fárová, Bolzanova
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KRDd Čtvrtek, 15:00 - 15:45, Tereza Nováková, Baletní sál
3 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit
KRDc Středa, 17:15 - 18:00, Ivana Krutská, Baletní sál
5 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
KRDb Středa, 16:30 - 17:15, Ivana Krutská, Baletní sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
KRDa Úterý, 15:00 - 15:45, Tereza Nováková, Baletní sál
5 - 6 1 490 Kč volnoPřihlásit

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SMDc Středa, 15:15 - 16:00, Franziska Vosenová, Taneční sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
SMDb Středa, 17:00 - 17:45, Franziska Vosenová, Taneční sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
SMDa Úterý, 17:15 - 18:00, Ivana Krutská, Taneční sál
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit

Kulturní centrum Zahrada

Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov, 148 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZADb Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Veronika Bjalončíková, Sál Vltavín
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit
ZADa Úterý, 17:00 - 17:45, Veronika Bjalončíková, Tělocvična
3 - 6 1 590 Kč volnoPřihlásit

MŠ Dubeč

Starodubečská 506, Praha 10 - Dubeč, 10700

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
DUD Pátek, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, MŠ Dubeč
3 - 6 900 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Polesná

Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy, 19016

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
POD Středa, 16:00 - 16:45, Lucie Zavadilová, MŠ Polesná
3 - 6 1 100 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Slunečnice

Milánská 473, Praha 10 - Horní Měcholupy, 10900

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SLD Pondělí, 15:15 - 16:00, Lucie Zavadilová, MŠ Slunečnice
3 - 6 850 Kč obsazenoNelze se registrovat přes internet


Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

 

Základní školy

Horní Měcholupy, Uhříněves
Jesenice

Mateřské školy

Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2017