Předškolní

Věková skupina 3-6 let. Kurzy pro předškolní děti.

Předškolní kurzy jsou vhodné pro děti již od 3 let, pokud jsou děti schopné samostatně bez přítomnosti rodičů vnímat průběh lekce. Mladší děti přijímáme podmínečně a jejich účast v kurzu posuzuje lektor či lektorka.

Co se děti učí? Vycházíme ze základní metodiky jazzového tance, zaměřené především na rozvoj pohybové koordinace a rytmického cítění. Využíváme spojení hry, tance a dětských písniček (muzikály, hrané i kreslené pohádky,...). Součástí lekce je preventivní cvičení podporující správné držení těla. Děti jsou vedené k základní pohybové koordinaci (pravá, levá ruka apod.). Dvakrát do roka se děti účastní celoškolních představení v divadle, kde předvádí, co se v hodinách naučily.

Na tancování stačí oblečení, ve kterém se děti cítí dobře (tepláky, tričko, legíny, sukýnka, trikot a jiné). Tančí se v bavlněných ponožkách nebo tanečních piškotech.

Kurzy v mateřských školách

Taneční škola InDance spolupracuje také s několika mateřskými školami, kam posílá své lektory, kteří vedou lekce přímo v prostorách MŠ. Do kurzů v MŠ lze přihlásit pouze děti, které navštěvují danou školu. Přihlášky se rozdávají na začátku školního roku ve školce a odevzdávají se také tam. Do těchto kurzů nelze přihlásit děti on-line.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HODj Pondělí, 13:45 - 14:30, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
HODi Pátek, 15:15 - 16:00, Bára Stulíková, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODh Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Bára Stulíková, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODg Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HODf Středa, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODe Středa, 16:45 - 17:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODd Úterý, 16:45 - 17:30, Bára Stulíková, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HODc Úterý, 16:00 - 16:45, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HODa Pondělí, 15:45 - 16:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZMDi Pátek, 16:00 - 16:45, Eva Soukupová, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDh Čtvrtek, 17:00 - 17:45, Patricie Karasová, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
ZMDg Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Patricie Karasová, Malý sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDf Čtvrtek, 14:15 - 15:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
3 - 6 1 650 Kč volnoPřihlásit
ZMDe Úterý, 16:45 - 17:30, Aneta Zapletalová, Velký sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDd Úterý, 16:00 - 16:45, Tereza Hyská, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
ZMDb Úterý, 15:00 - 15:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDa Pondělí, 15:30 - 16:15, Veronika Bjalončíková, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit

Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha 4, Michle - , 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
MIDc Středa, 16:15 - 17:00, Gabriela Filípková, Sokol Michle
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDa Úterý, 16:15 - 17:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BODb Čtvrtek, 17:00 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
BODa Pondělí, 15:30 - 16:15, Veronika Fárová, Bolzanova
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Vinohrady

Budečská 35, Praha 2, Vinohrady - , 120 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
VIDb Čtvrtek, 17:00 - 17:45, Veronika Fárová, Malý sál
3 - 6 1 950 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
VIDa Úterý, 16:00 - 16:45, Veronika Fárová, Malý sál
3 - 6 1 950 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KRDd Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Veronika Ehlenová, Baletní sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
KRDc Středa, 17:00 - 17:45, Míša Michlíková, Baletní sál
3 - 6 1 850 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
KRDb Úterý, 16:00 - 16:45, Veronika Ehlenová, Baletní sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
KRDa Pondělí, 17:00 - 17:45, Míša Michlíková, Baletní sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SMDb Středa, 16:00 - 16:45, Tereza Palanová, Taneční sál
3 - 6 1 850 Kč obsazenoDo kurzu se nelze přihlásit
SMDa Pondělí, 16:00 - 16:45, Tereza Palanová, Taneční sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit

Kulturní centrum Zahrada

Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov, 148 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZADb Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Anna Melicherčíková, Sál Vltavín
3 - 6 1 850 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
ZADa Úterý, 16:45 - 17:30, Anna Melicherčíková, Tělocvična
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit

Chrudim - Gymnázium J. Ressla

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CHDd Čtvrtek, 15:45 - 16:30, Natálie Machková, Aula GJR
3 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
CHDc Středa, 17:15 - 18:00, Tereza Halousková, Aula GJR
3 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
CHDb Úterý, 17:15 - 18:00, Lenka Preslová, Aula GJR
5 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
CHDa Pondělí, 15:45 - 16:30, Natálie Machková, Aula GJR
3 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PBDd Pátek, 16:15 - 17:00, Gabriela Filípková, Taneční sál InDance
3 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit
PBDc Čtvrtek, 15:45 - 16:30, Iveta Jandíková, Taneční sál InDance
3 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit
PBDb Středa, 15:30 - 16:15, Jitka Nahálková, Taneční sál InDance
3 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit
PBDa Pondělí, 17:15 - 18:00, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
5 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit

Praha-východ Zeleneč

K Lesíku 760, Zeleneč - Zeleneč, 25091

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZED Pondělí, 16:30 - 17:15, Tereza Rosenbaumová, Klub Empirie
3 - 6 1 800 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

Slaný - Sportcentrum ATLAS

Wilsonova 781/31, Slaný - , 274 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SLDb Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
SLDa Úterý, 16:15 - 17:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit

MŠ Dubeč

Starodubečská 506, Praha 10 - Dubeč, 10700

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
DUD Pátek, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, MŠ Dubeč
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Josefínka a Vendelínek

Světická 8, Praha 10 - , 100 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
JVD Úterý, 15:00 - 15:45, Veronika Bjalončíková, MŠ Josefínka a Vendelínek
3 - 6 1 490 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Kytičková mateřinka

Parmská 389, Praha 10 - Horní Měcholupy, 10900

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PADd Čtvrtek, 14:30 - 15:15, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADc Čtvrtek, 13:45 - 14:30, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADb Úterý, 13:45 - 14:30, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADa Úterý, 13:00 - 13:45, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Polesná

Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy, 19016

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
POD Středa, 16:00 - 16:45, Lucie Zavadilová, MŠ Polesná
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019