Dospělí

Kromě cílené systematické práce se ve všech kurzech snažíme nejen o tělesný a duševní rozvoj každého jednotlivce, ale i o zajištění dostatku zdravého pohybu a smysluplné využití volného času. Pokud je Vám 30 až 100 let, neváhejte a přihlaste se. Poznejte radost z tance a pohybu, začít může skutečně každý

Pohyb je důležitý v každém věku a nezáleží ani na Vašich tanečních zkušenostech a schopnostech. Každá taneční hodina má dvě části. Během první části tanečníci pracují na správném držení těla, které je základním stavebním kamenem zdravého pohybu. Tato část připraví tělo na část druhou, kde se nacvičují nové kroky, taneční variace a choreografie, kterými se jednotlivé skupiny prezentují na představení v divadle. Vše probíhá ve stylu jazzového a moderního tance, který, který můžete vidět v muzikálech či v hudebních klipech.

Lekce pro dospělé povedou zkušení taneční lektoři, kteří nestudovali pouze taneční vědy a techniky, ale na svých lekcích vychází také ze studia fyzioterapie a kineziologie (nauka o pohybu). Spojení tance a rehabilitace představuje nejúčinější prevenci masově se vyskytujících poruch držení těla, které často souvisí například se sedavým zaměstnáním. Spolupráce s fyzioterapeuty, i lékařem-specialistou na Rehabilitaci Medicavera má dlouholetou tradici a přináší velmi dobré výsledky.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


Zadaným kritériím nevyhovuje žádný kurzPřihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018