2. taneční třída

V hodinách využíváme především současnou moderní hudbu, ale často i swingovou, jazzovou a muzikálovou.

Vycházíme ze základní metodiky jazzového tance, zaměřené především na rozvoj pohybové koordinace a rytmického cítění. Součástí lekce je preventivní cvičení podporující správné držení těla. Talentované děti mají možnost postupu do souborů Pop Balet, a věnovat se tak tanci vrcholově. Dvakrát do roka se děti účastní celoškolních představení v divadle, kde předvádí, co se v hodinách naučily.

Všechny kurzy probíhají 2x týdně 60 minut, pokud není uvedeno jinak. Nedoporučujeme kurzy navštěvovat pouze 1 x za týden, protože metodická koncepce výuky je vystavena na dva dny v týdnu.

Na tancování stačí oblečení, ve kterém se děti cítí dobře (tepláky, tričko, legíny, sukýnka, trikot a jiné). Tančí se v bavlněných ponožkách nebo tanečních piškotech (případně upřesní lektor kurzu).

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HO2d Pondělí, 18:15 - 19:15, Klára Hejnová, Oranžový sál
Středa, 18:30 - 19:30, Klára Hejnová, Oranžový sál
10 - 13 2 690 Kč volnoPřihlásit
HO2c Úterý, 18:30 - 19:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Čtvrtek, 18:30 - 19:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
10 - 13 2 690 Kč volnoPřihlásit
HO2b Úterý, 17:45 - 18:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 17:45 - 18:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
10 - 13 2 690 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO2a Pondělí, 17:15 - 18:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
Středa, 17:15 - 18:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZM2b Pondělí, 18:00 - 19:15, Aneta Zapletalová, Malý sál
Čtvrtek, 18:30 - 19:45, Aneta Zapletalová, Malý sál
10 - 13 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
ZM2a Pondělí, 16:15 - 17:15, Zuzana Dobešová, Velký sál
Středa, 16:00 - 17:15, Zuzana Dobešová, Velký sál
10 - 13 2 990 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BO2 Úterý, 17:45 - 18:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
10 - 13 2 690 Kč volnoPřihlásit

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KR2b Úterý, 16:45 - 17:45, Tereza Nováková, Baletní sál
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Tereza Nováková, Baletní sál
10 - 13 2 550 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
KR2a Pondělí, 16:00 - 17:00, Ivana Krutská, Baletní sál
Středa, 18:00 - 19:00, Ivana Krutská, Baletní sál
10 - 13 2 550 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Contemporary

nám. Míru 820/9, Praha 2 - Vinohrady, 12000

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CO2 Úterý, 16:00 - 17:00, Veronika Fárová, Komorní sál
Čtvrtek, 17:30 - 18:30, Veronika Fárová, Komorní sál
8 - 11 2 890 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SM2b Úterý, 16:15 - 17:15, Ivana Krutská, Taneční sál
Čtvrtek, 16:00 - 17:00, Ivana Krutská, Taneční sál
10 - 13 2 690 Kč volnoPřihlásit
SM2a Pondělí, 17:30 - 18:30, Franziska Vosenová, Taneční sál
Středa, 18:15 - 19:15, Franziska Vosenová, Taneční sál
10 - 14 2 690 Kč volnoPřihlásit

Praha-východ Zeleneč

K Lesíku 760, Zeleneč - Zeleneč, 25091

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZE2 Pondělí, 18:00 - 19:00, Tereza Rosenbaumová, Klub Empirie
Úterý, 19:00 - 20:00, Tereza Rosenbaumová, Klub Empirie
10 - 15 2 500 Kč volnoDo kurzu se nelze přihlásit

Chrudim - Gymnázium J. Ressla

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CH2 Pondělí, 15:30 - 16:30, Anna Kafková, Aula GJR
Středa, 17:30 - 18:30, Anna Kafková, Aula GJR
10 - 12 1 890 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PB2 Úterý, 17:15 - 18:15, Anna Kafková, Taneční sál InDance
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Anna Kafková, Taneční sál InDance
11 - 14 1 890 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Bratří Jandusů

Bratří Jandusů 2, Praha 10 - Uhříněves, 104 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
UH2 Pondělí, 17:00 - 18:00, Tereza Rosenbaumová, Velká tělocvična
Středa, 17:00 - 18:00, Tereza Rosenbaumová, Velká tělocvična
10 - 15 2 690 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Jesenice

K Rybníku 800, Jesenice - , 252 42

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
JE2 Úterý, 16:30 - 17:30, Tereza Rosenbaumová, Velká tělocvična ZŠ Jesenice
Pátek, 14:30 - 15:30, Tereza Rosenbaumová, Velká tělocvična ZŠ Jesenice
10 - 17 2 690 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Mendíků

Mendíků 2/1000, Praha 4 - , 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ME2 Úterý, 16:00 - 17:00, Veronika Ehlenová, horní tělocvična ZŠ Mendíků
Středa, 17:30 - 18:30, Veronika Ehlenová, horní tělocvična ZŠ Mendíků
11 - 15 2 550 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Nad Přehradou

Nad Přehradou 469, Praha 10 - Horní Měcholupy, 109 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
NP2 Pondělí, 13:30 - 14:30, Jirka Jonáš, Tělocvična ZŠ Nad Přehradou
Středa, 13:35 - 14:35, Jirka Jonáš, Tělocvična ZŠ Nad Přehradou
10 - 13 2 350 Kč volnoPřihlásit


Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

 

Základní školy

Horní Měcholupy, Uhříněves
Jesenice

Mateřské školy

Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2017