Nabídka kurzů

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ KURZ?

Zde si můžete vybrat z nabídky našich kurzů v aktuálním školním roce. Filtrování kurzů je vícenásobné, lze vybírat dle více kategorií. Stačí zaškrtnout své požadavky.

KURZY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 ZAČÍNAJÍ V TÝDNU OD 23. 9. 2019.

Ve všech našich kurzech se vyučuje moderní tanec (směsice contemporary, jazz dance, musical dance) a lekce mají vždy stejnou strukturu a výukovou metodiku, jejíž součástí je rozcvička a následná technická a choreografická část. Kurzy se liší dle charakteru lektora a pokročilosti. Pokud potřebujete více informací před výběrem kurzů čtěte ZDE.

1. Pokud jsi nováček, bude pro Tebe nejlepší nejprve si vybrat město/městskou část, kde cheš kurz navštěvovat a také požadovanou věkovou kategorii.

2. Pokud jsi již v InDance tančil/a, vybírej dle sálu a dle typu kurzu.

Dalším důležitým faktorem pro výběr kurzu je také výběr lektora. Náš tým je složen vesměs ze zkušených lektorů, tanečníků a choreografů. Jejich medailonky si můžete přečíst ZDE

Pro přihlášení do vybraného kurzu je nutné se nejdříve na webových stránkách přihlásit, případně jako nový uživatel zaregistrovat.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HO2e Pondělí, 18:30 - 19:30, Klára Hejnová, Oranžový sál
Středa, 18:30 - 19:30, Klára Hejnová, Oranžový sál
10 - 13 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO2d Pondělí, 17:30 - 18:30, Natalie Halouzková, Oranžový sál
Středa, 17:30 - 18:30, Natalie Halouzková, Oranžový sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO2c Úterý, 18:30 - 19:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Čtvrtek, 18:30 - 19:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
10 - 13 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO2b Úterý, 17:45 - 18:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 17:45 - 18:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
10 - 13 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO2a Pondělí, 17:15 - 18:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
Středa, 17:15 - 18:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
10 - 13 3 850 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZM2b Úterý, 17:30 - 18:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
Čtvrtek, 16:00 - 17:15, Aneta Zapletalová, Velký sál
10 - 13 3 750 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
ZM2a Pondělí, 16:00 - 17:15, Veronika Ehlenová, Velký sál
Středa, 16:00 - 17:15, Veronika Ehlenová, Velký sál
10 - 13 3 750 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha 4, Michle - , 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
MI2b Úterý, 17:00 - 18:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
Čtvrtek, 16:30 - 17:30, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
10 - 12 2 890 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BO2b Úterý, 16:45 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
Čtvrtek, 17:45 - 18:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
10 - 13 3 090 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
BO2a Pondělí, 16:15 - 17:15, Veronika Fárová, Bolzanova
Středa, 16:15 - 17:15, Veronika Fárová, Bolzanova
10 - 13 3 090 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Vinohrady

Budečská 35, Praha 2, Vinohrady - , 120 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
VI2 Úterý, 16:45 - 18:00, Veronika Fárová, Malý sál
Čtvrtek, 17:45 - 19:00, Veronika Fárová, Malý sál
10 - 12 3 890 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KR2b Úterý, 16:45 - 17:45, Veronika Ehlenová, Baletní sál
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Veronika Ehlenová, Baletní sál
10 - 12 3 090 Kč volnoPřihlásit
KR2a Pondělí, 14:45 - 16:00, Míša Michlíková, Baletní sál
Středa, 14:45 - 16:00, Míša Michlíková, Baletní sál
10 - 12 3 890 Kč volnoPřihlásit

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SM2 Pondělí, 16:45 - 17:45, Tereza Palanová, Taneční sál
Středa, 16:45 - 17:45, Tereza Palanová, Taneční sál
10 - 12 3 090 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Chrudim - Gymnázium J. Ressla

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CH2b Úterý, 15:15 - 16:15, Tereza Halousková, Aula GJR
Středa, 16:15 - 17:15, Tereza Halousková, Aula GJR
10 - 12 2 090 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
CH2a Pondělí, 17:30 - 18:30, Natálie Machková, Aula GJR
Čtvrtek, 17:45 - 18:45, Natálie Machková, Aula GJR
10 - 12 2 090 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PB2 Úterý, 18:15 - 19:15, Anna Kafková, Taneční sál InDance
Čtvrtek, 16:30 - 17:30, Anna Kafková, Taneční sál InDance
10 - 12 2 190 Kč volnoPřihlásit

Praha-východ Zeleneč

U Obory 736, Zeleneč - Zeleneč, 250 91

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZE2 Pondělí, 18:15 - 19:15, Tereza Rosenbaumová, Klub Empirie
Úterý, 17:30 - 18:30, Tereza Rosenbaumová, Klub Empirie
11 - 13 2 500 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

ZŠ Bratří Jandusů

Bratří Jandusů 2, Praha 10 - Uhříněves, 104 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
UH2 Pondělí, 17:00 - 18:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
Středa, 17:00 - 18:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
10 - 15 3 090 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Nad Přehradou

Nad Přehradou 469, Praha 10 - Horní Měcholupy, 109 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
NP2 Úterý, 13:30 - 14:30, Míša Michlíková, Tělocvična ZŠ Nad Přehradou
Pátek, 13:30 - 14:30, Míša Michlíková, Tělocvična ZŠ Nad Přehradou
9 - 12 2 650 Kč volnoPřihlásit


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019