Nabídka kurzů

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ KURZ?

Zde si můžete vybrat z nabídky našich kurzů v aktuálním školním roce. Filtrování kurzů je vícenásobné, lze vybírat dle více kategorií. Stačí zaškrtnout své požadavky.

KURZY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 ZAČÍNAJÍ V TÝDNU OD 21.09.2020.

Ve všech našich kurzech se vyučuje moderní tanec (směsice contemporary, jazz dance, musical dance) a lekce mají vždy stejnou strukturu a výukovou metodiku, jejíž součástí je rozcvička a následná technická a choreografická část. Kurzy se liší dle charakteru lektora a pokročilosti. Pokud potřebujete více informací před výběrem kurzů čtěte ZDE.

1. Pokud jsi nováček, bude pro Tebe nejlepší nejprve si vybrat město/městskou část, kde cheš kurz navštěvovat a také požadovanou věkovou kategorii.

2. Pokud jsi již v InDance tančil/a, vybírej dle sálu a dle typu kurzu.

Dalším důležitým faktorem pro výběr kurzu je také výběr lektora. Náš tým je složen vesměs ze zkušených lektorů, tanečníků a choreografů. Jejich medailonky si můžete přečíst ZDE

Pro přihlášení do vybraného kurzu je nutné se nejdříve na webových stránkách přihlásit, případně jako nový uživatel zaregistrovat.

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HO1f Pondělí, 16:15 - 17:15, Aneta Zapletalová, Zlatý sál
Středa, 16:15 - 17:15, Aneta Zapletalová, Zlatý sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1e Úterý, 15:45 - 16:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 15:45 - 16:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1d Úterý, 17:30 - 18:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Čtvrtek, 17:30 - 18:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1c Pondělí, 16:45 - 17:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Středa, 15:45 - 16:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1b Úterý, 16:45 - 17:45, Eva Š. Neuvirtová, Zlatý sál
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Eva Š. Neuvirtová, Zlatý sál
6 - 9 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO1a Pondělí, 15:00 - 16:00, Viktorie Pešková, Oranžový sál
Středa, 15:30 - 16:30, Viktorie Pešková, Bílý sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZM1d Pondělí, 17:15 - 18:15, Lenka Skácelíková, Malý sál
Středa, 17:15 - 18:15, Lenka Skácelíková, Malý sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM1c Úterý, 15:45 - 16:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM1b Pondělí, 16:15 - 17:15, Aneta Střílková, Malý sál
Středa, 16:15 - 17:15, Aneta Střílková, Malý sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM1a Pondělí, 15:00 - 16:00, Ilona Stara, Velký sál
Středa, 15:00 - 16:00, Ilona Stara, Velký sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit

Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha 4 - Michle, 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
MI1b Úterý, 15:15 - 16:15, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
Čtvrtek, 15:15 - 16:15, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
6 - 9 2 890 Kč volnoPřihlásit
MI1a Pondělí, 15:15 - 16:15, Jonáš Snítil, Sokol Michle
Středa, 15:15 - 16:15, Jonáš Snítil, Sokol Michle
6 - 9 2 890 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BO1 Úterý, 15:45 - 16:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
Čtvrtek, 16:00 - 17:00, Lucie Zavadilová, Bolzanova
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KR1b Úterý, 15:00 - 16:00, Eva Soukupová, Baletní sál
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Eva Soukupová, Baletní sál
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit
KR1a Pondělí, 16:00 - 17:00, Míša Michlíková, Baletní sál
Středa, 16:00 - 17:00, Míša Michlíková, Baletní sál
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SM1 Pondělí, 15:00 - 16:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
Středa, 15:00 - 16:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

Kulturní centrum Zahrada

Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov, 148 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZA1 Úterý, 15:30 - 16:30, Gabriela Filípková, Tělocvična
Čtvrtek, 15:30 - 16:30, Gabriela Filípková, Sál Vltavín
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit

Chrudim - Gymnázium J. Ressla

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CH1b Úterý, 18:00 - 19:00, Lenka Preslová, Aula GJR
Středa, 15:15 - 16:15, Lenka Preslová, Aula GJR
6 - 9 2 090 Kč volnoPřihlásit
CH1a Pondělí, 16:30 - 17:30, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Aula GJR
Úterý, 16:15 - 17:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Aula GJR
6 - 9 2 090 Kč volnoPřihlásit

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PB1b Pondělí, 15:15 - 16:15, Radka Jerglová, Taneční sál InDance
Pátek, 15:00 - 16:00, Radka Jerglová, Taneční sál InDance
6 - 9 2 190 Kč volnoPřihlásit
PB1a Pondělí, 16:15 - 17:15, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
Středa, 17:15 - 18:15, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
6 - 9 2 190 Kč volnoPřihlásit

Slaný - Sportcentrum ATLAS

Wilsonova 781/31, Slaný - , 274 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SL1 Úterý, 15:00 - 16:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
6 - 9 2 590 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Bratří Jandusů

Bratří Jandusů 2, Praha 10 - Uhříněves, 104 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
UH1 Pondělí, 16:00 - 17:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
Středa, 16:00 - 17:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2020