Nabídka kurzů

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ KURZ?

Zde si můžete vybrat z nabídky našich kurzů v aktuálním školním roce. Filtrování kurzů je vícenásobné, lze vybírat dle více kategorií. Stačí zaškrtnout své požadavky.

KURZY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 ZAČÍNAJÍ V TÝDNU OD 21.09.2020.

Ve všech našich kurzech se vyučuje moderní tanec (směsice contemporary, jazz dance, musical dance) a lekce mají vždy stejnou strukturu a výukovou metodiku, jejíž součástí je rozcvička a následná technická a choreografická část. Kurzy se liší dle charakteru lektora a pokročilosti. Pokud potřebujete více informací před výběrem kurzů čtěte ZDE.

1. Pokud jsi nováček, bude pro Tebe nejlepší nejprve si vybrat město/městskou část, kde cheš kurz navštěvovat a také požadovanou věkovou kategorii.

2. Pokud jsi již v InDance tančil/a, vybírej dle sálu a dle typu kurzu.

Dalším důležitým faktorem pro výběr kurzu je také výběr lektora. Náš tým je složen vesměs ze zkušených lektorů, tanečníků a choreografů. Jejich medailonky si můžete přečíst ZDE

Pro přihlášení do vybraného kurzu je nutné se nejdříve na webových stránkách přihlásit, případně jako nový uživatel zaregistrovat.

 

 

Město:
Místo:
Typ kurzu:
Věk tanečníka:


InDance centrum Hostivař

Gercenova 1181/10, Praha 10 - Hostivař, 102 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
HO4c Pondělí, 19:45 - 21:15, Klára Hejnová, Oranžový sál
Středa, 19:30 - 20:30, Klára Hejnová, Oranžový sál
15 - 38 3 890 Kč volnoPřihlásit
KL2 Pátek, 16:15 - 17:15, Martina Radomská, Oranžový sál
9 - 12 1 950 Kč volnoPřihlásit
KL1a Pátek, 15:00 - 16:00, Martina Radomská, Bílý sál
6 - 9 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODj Pondělí, 13:45 - 14:30, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
HODi Pátek, 15:15 - 16:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODh Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Bára Stulíková, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODg Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODf Středa, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODe Středa, 16:45 - 17:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODd Úterý, 16:45 - 17:30, Bára Stulíková, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODc Úterý, 16:00 - 16:45, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
5 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODb Úterý, 15:15 - 16:00, Eva Š. Neuvirtová, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HODa Pondělí, 16:00 - 16:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
3 - 6 1 950 Kč volnoPřihlásit
HO4b Úterý, 20:00 - 21:30, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 20:00 - 21:30, Bára Stulíková, Zlatý sál
15 - 38 4 290 Kč volnoPřihlásit
HO4a Pondělí, 19:45 - 21:15, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
Pátek, 16:00 - 17:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
15 - 38 3 990 Kč volnoPřihlásit
HO3b Úterý, 18:45 - 20:00, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 18:45 - 20:00, Bára Stulíková, Zlatý sál
12 - 15 3 850 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO3a Pondělí, 18:30 - 19:45, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
Středa, 18:30 - 19:45, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
13 - 17 3 850 Kč volnoPřihlásit
HO2f Pondělí, 15:15 - 16:15, Aneta Zapletalová, Zlatý sál
Středa, 15:15 - 16:15, Aneta Zapletalová, Zlatý sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO2e Pondělí, 18:45 - 19:45, Klára Hejnová, Oranžový sál
Středa, 18:30 - 19:30, Klára Hejnová, Oranžový sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO2d Pondělí, 17:45 - 18:45, Natalie Halouzková, Oranžový sál
Středa, 17:30 - 18:30, Natalie Halouzková, Oranžový sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO2c Úterý, 18:30 - 19:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Čtvrtek, 18:30 - 19:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO2b Úterý, 17:45 - 18:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 17:45 - 18:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
10 - 13 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO2a Pondělí, 17:15 - 18:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
Středa, 17:15 - 18:30, Lucie Zavadilová, Zlatý sál
10 - 13 3 850 Kč volnoPřihlásit
HO1f Pondělí, 16:15 - 17:15, Aneta Zapletalová, Zlatý sál
Středa, 16:15 - 17:15, Aneta Zapletalová, Zlatý sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1e Úterý, 15:45 - 16:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
Čtvrtek, 15:45 - 16:45, Bára Stulíková, Zlatý sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1d Úterý, 17:30 - 18:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Čtvrtek, 17:30 - 18:30, Jirka Jonáš, Oranžový sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1c Pondělí, 16:45 - 17:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
Středa, 15:45 - 16:45, Jirka Jonáš, Oranžový sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO1b Úterý, 16:45 - 17:45, Eva Š. Neuvirtová, Zlatý sál
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Eva Š. Neuvirtová, Zlatý sál
6 - 9 3 250 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník
HO1a Pondělí, 15:00 - 16:00, Viktorie Pešková, Oranžový sál
Středa, 15:30 - 16:30, Viktorie Pešková, Bílý sál
6 - 9 3 250 Kč volnoPřihlásit
HO+b Čtvrtek, 19:30 - 21:00, Aneta Zapletalová, Oranžový sál
18 - 99 2 790 Kč volnoPřihlásit
HO+a Úterý, 19:30 - 21:00, Míša Michlíková, Oranžový sál
35 - 99 2 790 Kč obsazenoPřihlásit jako náhradník

Taneční centrum Zvonková

Zvonková 3048/2, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZMDc Středa, 15:30 - 16:15, Aneta Střílková, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDh Čtvrtek, 17:00 - 17:45, Tereza Šponiarová, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDg Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Tereza Šponiarová, Malý sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDf Čtvrtek, 14:15 - 15:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
3 - 6 1 650 Kč volnoPřihlásit
ZMDe Úterý, 16:45 - 17:30, Aneta Zapletalová, Velký sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDd Úterý, 15:45 - 16:30, Míša Michlíková, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDb Úterý, 15:00 - 15:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZMDa Pondělí, 15:30 - 16:15, Aneta Střílková, Malý sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZM4b Úterý, 17:30 - 19:00, Míša Michlíková, Malý sál
15 - 38 2 790 Kč volnoPřihlásit
ZM4a Pondělí, 20:00 - 21:30, Sára Stoulilová, Velký sál
Čtvrtek, 20:00 - 21:30, Sára Stoulilová, Velký sál
15 - 38 4 250 Kč volnoPřihlásit
ZM3b Úterý, 18:45 - 20:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
Čtvrtek, 17:15 - 18:30, Aneta Zapletalová, Velký sál
13 - 18 3 750 Kč volnoPřihlásit
ZM3a Pondělí, 17:15 - 18:30, Franziska Vosenová, Velký sál
Středa, 17:15 - 18:30, Franziska Vosenová, Velký sál
13 - 17 3 750 Kč volnoPřihlásit
ZM2c Pondělí, 18:15 - 19:15, Lenka Skácelíková, Malý sál
Středa, 18:15 - 19:15, Lenka Skácelíková, Malý sál
10 - 13 3 250 Kč volnoPřihlásit
ZM2b Úterý, 17:30 - 18:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
Čtvrtek, 16:00 - 17:15, Aneta Zapletalová, Velký sál
10 - 13 3 750 Kč volnoPřihlásit
ZM2a Pondělí, 16:00 - 17:15, Alice Silná, Velký sál
Středa, 16:00 - 17:15, Alice Silná, Velký sál
10 - 13 3 750 Kč volnoPřihlásit
ZM1d Pondělí, 17:15 - 18:15, Lenka Skácelíková, Malý sál
Středa, 17:15 - 18:15, Lenka Skácelíková, Malý sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM1c Úterý, 15:45 - 16:45, Aneta Zapletalová, Velký sál
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Aneta Zapletalová, Velký sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM1b Pondělí, 16:15 - 17:15, Aneta Střílková, Malý sál
Středa, 16:15 - 17:15, Aneta Střílková, Malý sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM1a Pondělí, 15:00 - 16:00, Ilona Stara, Velký sál
Středa, 15:00 - 16:00, Ilona Stara, Velký sál
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit
ZM+b Úterý, 20:00 - 21:30, Aneta Zapletalová, Velký sál
18 - 99 2 790 Kč volnoPřihlásit
ZM+a Středa, 20:00 - 22:00, Bára Stulíková, Velký sál
Neděle, 20:00 - 22:00, Bára Stulíková, Velký sál
35 - 99 3 990 Kč volnoPřihlásit
KL1b Úterý, 16:30 - 17:30, Míša Michlíková, Malý sál
6 - 9 1 950 Kč volnoPřihlásit

Sokol Michle

Pod Stárkou 36/4, Praha 4 - Michle, 140 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
MIDd Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDc Středa, 16:15 - 17:00, Patricie Karasová, Sokol Michle
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDb Úterý, 16:15 - 17:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
5 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MIDa Pondělí, 16:15 - 17:00, Patricie Karasová, Sokol Michle
5 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
MI3b Úterý, 18:00 - 19:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Sokol Michle
Čtvrtek, 18:00 - 19:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Sokol Michle
13 - 17 3 590 Kč volnoPřihlásit
MI3a Pondělí, 18:00 - 19:15, Tereza Halousková, Sokol Michle
Středa, 18:00 - 19:15, Tereza Halousková, Sokol Michle
13 - 17 3 590 Kč volnoPřihlásit
MI2b Úterý, 17:00 - 18:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
Čtvrtek, 17:00 - 18:00, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
10 - 12 2 890 Kč volnoPřihlásit
MI2a Pondělí, 17:00 - 18:00, Patricie Karasová, Sokol Michle
Středa, 17:00 - 18:00, Patricie Karasová, Sokol Michle
10 - 12 2 890 Kč volnoPřihlásit
MI1b Úterý, 15:15 - 16:15, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
Čtvrtek, 15:15 - 16:15, Pavlína Vejnarová, Sokol Michle
6 - 9 2 890 Kč volnoPřihlásit
MI1a Pondělí, 15:15 - 16:15, Jonáš Snítil, Sokol Michle
Středa, 15:15 - 16:15, Jonáš Snítil, Sokol Michle
6 - 9 2 890 Kč volnoPřihlásit

Taneční studio Bolzanova

Bolzanova 1604/7, Praha 1 - Nové Město, 110 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
BODb Čtvrtek, 17:00 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
BODa Středa, 15:30 - 16:15, Viola Ebermannová, Bolzanova
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
BO4f Čtvrtek, 20:00 - 21:30, Lucie Zavadilová, Bolzanova
15 - 38 2 790 Kč volnoPřihlásit
BO4e Neděle, 19:00 - 20:30, Lucie Zavadilová, Bolzanova
15 - 38 2 790 Kč volnoPřihlásit
BO4d Úterý, 20:30 - 22:00, Viktor Zbořil, Bolzanova
Neděle, 17:00 - 19:00, Viktor Zbořil, Bolzanova
15 - 38 4 090 Kč volnoPřihlásit
BO4c Pondělí, 20:00 - 21:30, Eva Skácelíková, Bolzanova
15 - 38 2 790 Kč volnoPřihlásit
BO4b Úterý, 19:00 - 20:30, Lucie Zavadilová, Bolzanova
15 - 38 2 790 Kč volnoPřihlásit
BO4a Pondělí, 18:30 - 20:00, Klára Šútovská, Bolzanova
Středa, 19:45 - 21:15, Klára Šútovská, Bolzanova
15 - 38 4 250 Kč volnoPřihlásit
BO3c Středa, 18:30 - 19:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Bolzanova
Pátek, 15:00 - 16:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Bolzanova
13 - 17 3 690 Kč Do kurzu se zatím nelze přihlásit
BO3b Úterý, 17:45 - 19:00, Lucie Zavadilová, Bolzanova
Čtvrtek, 18:45 - 20:00, Lucie Zavadilová, Bolzanova
13 - 17 3 690 Kč volnoPřihlásit
BO3a Pondělí, 17:15 - 18:30, Anna Melicherčíková, Bolzanova
Středa, 17:15 - 18:30, Anna Melicherčíková, Bolzanova
13 - 17 3 690 Kč volnoPřihlásit
BO2b Úterý, 16:45 - 17:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
Čtvrtek, 17:45 - 18:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
10 - 13 3 090 Kč volnoPřihlásit
BO2a Pondělí, 16:15 - 17:15, Viola Ebermannová, Bolzanova
Středa, 16:15 - 17:15, Viola Ebermannová, Bolzanova
10 - 13 3 090 Kč volnoPřihlásit
BO1 Úterý, 15:45 - 16:45, Lucie Zavadilová, Bolzanova
Čtvrtek, 16:00 - 17:00, Lucie Zavadilová, Bolzanova
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

Kulturní dům Krakov

Těšínská 600, Praha 8 - Bohnice, 181 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
KRDd Čtvrtek, 16:00 - 16:45, Eva Soukupová, Baletní sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
KRDc Středa, 17:00 - 17:45, Míša Michlíková, Baletní sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
KRDb Úterý, 16:00 - 16:45, Eva Soukupová, Baletní sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
KRDa Pondělí, 17:00 - 17:45, Míša Michlíková, Baletní sál
5 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
KR3b Úterý, 17:45 - 19:00, Veronika Ehlenová, Baletní sál
Čtvrtek, 17:45 - 19:00, Veronika Ehlenová, Baletní sál
13 - 17 3 890 Kč volnoPřihlásit
KR3a Pondělí, 17:45 - 19:00, Míša Michlíková, Baletní sál
Středa, 17:45 - 19:00, Míša Michlíková, Baletní sál
13 - 17 3 890 Kč volnoPřihlásit
KR2b Úterý, 16:45 - 17:45, Klaudie Korbelová, Baletní sál
Čtvrtek, 16:45 - 17:45, Klaudie Korbelová, Baletní sál
10 - 12 3 090 Kč volnoPřihlásit
KR2a Pondělí, 14:45 - 16:00, Míša Michlíková, Baletní sál
Středa, 14:45 - 16:00, Míša Michlíková, Baletní sál
10 - 12 3 890 Kč volnoPřihlásit
KR1b Úterý, 15:00 - 16:00, Eva Soukupová, Baletní sál
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Eva Soukupová, Baletní sál
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit
KR1a Pondělí, 16:00 - 17:00, Míša Michlíková, Baletní sál
Středa, 16:00 - 17:00, Míša Michlíková, Baletní sál
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

Komunitní centrum Prádelna

Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov, 150 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SMDb Středa, 16:00 - 16:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
SMDa Pondělí, 16:00 - 16:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
SM3 Pondělí, 17:45 - 19:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
Středa, 17:45 - 19:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
13 - 15 3 690 Kč volnoPřihlásit
SM2 Pondělí, 16:45 - 17:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
Středa, 16:45 - 17:45, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
10 - 12 3 090 Kč volnoPřihlásit
SM1 Pondělí, 15:00 - 16:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
Středa, 15:00 - 16:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

Kulturní centrum Zahrada

Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov, 148 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
ZADb Čtvrtek, 16:45 - 17:30, Gabriela Filípková, Sál Vltavín
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZADa Úterý, 16:45 - 17:30, Gabriela Filípková, Tělocvična
3 - 6 1 850 Kč volnoPřihlásit
ZA1 Úterý, 15:30 - 16:30, Gabriela Filípková, Tělocvična
Čtvrtek, 15:30 - 16:30, Gabriela Filípková, Sál Vltavín
6 - 9 3 150 Kč volnoPřihlásit

Chrudim - Gymnázium J. Ressla

Olbrachtova 291, Chrudim - Chrudim IV, 537 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
CHDc Čtvrtek, 15:45 - 16:30, Viktorie Linda Švejdová, Aula GJR
3 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
CHDb Úterý, 17:15 - 18:00, Lenka Preslová, Aula GJR
5 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
CHDa Pondělí, 15:45 - 16:30, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Aula GJR
3 - 6 1 390 Kč volnoPřihlásit
CH4 Pondělí, 19:30 - 21:00, Natálie Machková, Aula GJR
Čtvrtek, 18:30 - 20:00, Natálie Machková, Aula GJR
15 - 38 2 850 Kč volnoPřihlásit
CH3 Pondělí, 18:30 - 19:30, Natálie Machková, Aula GJR
Čtvrtek, 17:30 - 18:30, Natálie Machková, Aula GJR
13 - 15 2 090 Kč volnoPřihlásit
CH2b Úterý, 15:15 - 16:15, David Horák, Aula GJR
Středa, 16:15 - 17:15, David Horák, Aula GJR
10 - 12 2 090 Kč volnoPřihlásit
CH2a Pondělí, 17:30 - 18:30, Natálie Machková, Aula GJR
Čtvrtek, 16:30 - 17:30, Natálie Machková, Aula GJR
10 - 12 2 090 Kč volnoPřihlásit
CH1b Úterý, 18:00 - 19:00, Lenka Preslová, Aula GJR
Středa, 15:15 - 16:15, Lenka Preslová, Aula GJR
6 - 9 2 090 Kč volnoPřihlásit
CH1a Pondělí, 16:30 - 17:30, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Aula GJR
Úterý, 16:15 - 17:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Aula GJR
6 - 9 2 090 Kč volnoPřihlásit
CH+ Čtvrtek, 20:00 - 21:30, Natálie Machková, Aula GJR
35 - 99 2 050 Kč volnoPřihlásit

Pardubice - Taneční sál

Karla Šípka 279, Pardubice II - Polabiny, 530 09

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PBDc Čtvrtek, 15:30 - 16:15, Linda Janoušková, Taneční sál InDance
3 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit
PBDb Středa, 16:30 - 17:15, Johana Wetzlerová, Taneční sál InDance
3 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit
PBDa Pondělí, 17:15 - 18:00, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
5 - 6 1 460 Kč volnoPřihlásit
PB4 Úterý, 20:15 - 21:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál InDance
Čtvrtek, 20:00 - 21:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál InDance
15 - 35 2 290 Kč volnoPřihlásit
PB3 Úterý, 19:15 - 20:15, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál InDance
Čtvrtek, 19:00 - 20:00, Lektor LEKTOR BUDE UPŘESNĚN, Taneční sál InDance
13 - 15 2 190 Kč volnoPřihlásit
PB2 Úterý, 18:15 - 19:15, Iveta Jandíková, Taneční sál InDance
Pátek, 16:00 - 17:00, Iveta Jandíková, Taneční sál InDance
10 - 12 2 190 Kč volnoPřihlásit
PB1b Pondělí, 15:15 - 16:15, Radka Jerglová, Taneční sál InDance
Pátek, 15:00 - 16:00, Radka Jerglová, Taneční sál InDance
6 - 9 2 190 Kč volnoPřihlásit
PB1a Pondělí, 16:15 - 17:15, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
Středa, 17:15 - 18:15, Lenka Preslová, Taneční sál InDance
6 - 9 2 190 Kč volnoPřihlásit

Slaný - Sportcentrum ATLAS

Wilsonova 781/31, Slaný - , 274 01

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
SLDb Čtvrtek, 16:15 - 17:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
SLDa Úterý, 16:10 - 16:55, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
3 - 6 1 690 Kč volnoPřihlásit
SL1 Úterý, 15:00 - 16:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
Čtvrtek, 15:00 - 16:00, Lucie Dobešová, Sportcentrum ATLAS
6 - 9 2 590 Kč volnoPřihlásit

ZŠ Bratří Jandusů

Bratří Jandusů 2, Praha 10 - Uhříněves, 104 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
UH2 Pondělí, 17:00 - 18:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
Středa, 17:00 - 18:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
10 - 15 3 090 Kč volnoPřihlásit
UH1 Pondělí, 16:00 - 17:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
Středa, 16:00 - 17:00, Eliška Antošová, Velká tělocvična
6 - 9 3 090 Kč volnoPřihlásit

GENIUS Mateřská škola o.p.s.

Světická 8, Praha 10 - Strašnice, 100 00

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
JVD Čtvrtek, 15:00 - 15:45, Veronika Bjalončíková, MŠ Josefínka a Vendelínek
3 - 6 1 490 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Dubeč

Starodubečská 506, Praha 10 - Dubeč, 10700

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
DUD Pátek, 15:00 - 15:45, Jirka Jonáš, MŠ Dubeč
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Kytičková mateřinka

Parmská 389, Praha 10 - Horní Měcholupy, 10900

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
PADf Čtvrtek, 15:15 - 16:00, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADe Úterý, 14:30 - 15:15, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADd Čtvrtek, 14:30 - 15:15, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADc Čtvrtek, 13:45 - 14:30, Jirka Jonáš, MŠ Bolevecká
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADb Úterý, 13:45 - 14:30, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet
PADa Úterý, 13:00 - 13:45, Jirka Jonáš, MŠ Parmská
3 - 6 1 190 Kč volnoNelze se registrovat přes internet

MŠ Polesná

Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy, 19016

KódLekceVěkCena/pol.Stav 
POD Středa, 16:00 - 16:45, Lucie Zavadilová, MŠ Polesná
3 - 6 1 290 Kč volnoNelze se registrovat přes internet


Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2020