Soubory Pop Balet

Mladé soubory Pop Balet můžeme považovat za líhni pro budoucí profesionální tanečníky. Vybraní talentovaní tanečníci a tanečnice mají možnost stát se členy mladších souborů Pop Balet a intenzivně rozvíjet své nadání. Soubory jsou rozděleny dle věku (8 - 25 let) i schopností a pracují s nimi nejen ti nejlepší pedagogové a choreografové školy, ale také špičkoví zahraniční choreografové z USA a Evropy. Kromě dalšího vzdělávání v oblasti umění připravují soubory vlastní projekty a reprezentují práci školy na domácí a zahraniční taneční scéně. Pop Balet z.s. se snaží tyto nadané mladé umělce podporovat a zajišťovat jejich umělecký, osobností i jevištní růst. Tanečníci mají také možnost studovat tanec na konzervatoři - Taneční centrum Praha. 

Do souborů Pop Balet se dá dostat přes casting, který pořádáme několikrát ročně, informace naleznete v aktualitách nebo na naší facebookové stránce.

Soubory mají trénink čtyřikrát krát týdně. Vizte rozvrhy pro tento školní rok níže.

Do souboru se nelze volně přihlásit. Databázi členů a přihlašování spravuje kancelář taneční školy. Veškeré informace o platbách, akcích, zkouškách apod. rodiče a tanečníci obdrží e-mailem. Nemusí se tedy nijak přihlašovat přes webové stránky. Pokud byste potřebovali bližší informace, prosíme, kontaktujte kancelář školy na info@indance.cz nebo 602 121 000.

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019