Tanec do škol

Nejedná se o reklamní akci. Cílem projektu je v dnešní elektrotechnické době rozšířit dětem obzor o volnočasových aktivitách. Tanec do škol je zdarma, financuje ho magistrát hlavního města Prahy.

Tanec do škol je pro děti v mateřských a základních školách do 9. třídy. Náš lektor během hodiny tělesné výchovy secvičí s žáky krátkou choreografii a žáci za svou snahu dostanou diplom.

 

Jak událost probíhá?

Tanec do škol zpravidla probíhá 45 minut v hodině tělesné výchovy, ale může proběhnout i v průběhu družiny. V mateřských školách proběhne v době dle domluvy. 

Lektor si hodinu povede sám. Nejprve si děti zorganizuje a představí se.  Následně proběhne rozcvička, které naše škola věnuje hodně velkou pozornost. Následně se děti naučí choreografii úměrnou ke svému věku. Když se děti snaží, dostanou diplom za účast Tance do škol. 

Lektor na Tanci do škol nebude sám.  Bude mít k ruce pomocníka jako technickou podporou, který celou akci vyfotí. Do pár dní zašle škole fotografie a ta si je může vložit do své fotogalerie nebo na nástěnku.

Kde jsme již tancovali?

Našeho projektu Tanec do škol se v loňském roce účastnily např. ZŠ K Milíčovu, Kořenského, Švehlova, Mendíků, Cimbůrkova, Olešská, Na Beránku – Montessori, Open Gate a další.

 

Fotogalerie

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie

Zpět

Přihlašování do nového školního roku více

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018