Projekty

Hejblata - taneční představení

Tanec je umění a patří na jeviště. Představení Hejblata jsou závěrečná školní představení, která se konají dvakrát ročně - vždy před Vánoci a na konci školního roku. Všechny tanečnice a tanečníci, kteří navštěvují naše kurzy, mají šanci předvést své výsledky v divadle. Představení jsou nedílnou a velmi důležitou součástí výukové metodiky naší školy. Na Hejblatech máte jedinečnou příležitost ocenit výkony tanečníků. Čeká na vás velkolepá "show" všech tanečních kurzů InDance a souborů Pop Baletu.

 

 

Letní taneční škola

  V tomto ročníku se podíváme do Letní taneční školy čar a kouzel. Ředitele školy čar a  kouzel už jste měli možnost poznat na Hejblatech a brzy se s ním seznámíte i v LTŠ hře, která se bude hrát od nového roku. Příběh Vám zatím ještě neprozradím, ale co Vám řeknu je, že uvidíte pár kouzel, nějaké z nich se naučíte, zahrajete si famfrpál a magicky si zatancujete!

 

 

 

 

MadLove Dance

Naše láska k tanci nezná mezí. Rádi se s Vámi o ní podělíme na podzimní akci MadLove Dance. Krásná příroda v areálu hotelu Medlov, nejlepší lektoři taneční školy InDance, tanec, zábava, nezapomenutelné zážitky, to vše se chystá během podzimních prázdnin.

 
 

Ski Dance

Lyže v tanci, tanec na lyžích, taneční lyžovačka - pojeďte s námi na SKI DANCE o jarních prázdninách! Využijeme ideální polohy tanečního střediska Medlov v blízkosti lyžařského střediska Harusák a užijeme si týden plný tance, lyžování a dalších zimních radovánek. Lektoři Taneční školy InDance i zkušení lyžařští instruktoři se již nemohou dočkat až si s vámi užijí spoustu zábavy jak na sněhu, tak na tanečním sále! 

 

Tanec bez hranic

Tanec bez hranic je nejlepší mezinárodní taneční stáž v ČR a v roce 2017 jsme oslavili 20 výročí. Můžete se zúčastnit TBH a poznat na vlastní kůži, jaké je tančit pod vedením těch nejlepších světových lektorů. Kromě, vám již známých špičkových lektorů, se na Tanci bez hranic opět objeví několik nových tváří, které patří mezi světové jedničky! Budete mít možnost pochytit nejrůznější kombinace jazzové techniky s moderním contemporary, nasát energii od lektorů, ale i od svých kolegů tanečníků! To však stále není vše! Další informace o choreografech a novinkách roku 2019 si přečtete na webu facebooku Tance bez hranic.

 

Baby Dance Camp

Baby Dance Camp je letní taneční tábor pro rodiny s malými dětmi od 3 do 9 let, jehož cílem je rozvinout základní cit pro rytmus, melodii, pohyb a motoriku dítěte a zároveň si domů odvést krásný společný zážitek z pohádkové atmosféry. Baby Dance Camp je jedinečná akce! Do programu je zapojena celá rodina, která prožívá všechny aktivity, zážitky a zábavu dohromady.

Veškeré informace najdete na oficiálních webových stránkách Baby Dance Campu

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BABY DANCE CAMP 2019

Tanec do škol

Cílem projektu je v dnešní elektrotechnické době rozšířit dětem obzor o volnočasových aktivitách. Tanec do škol je pro děti v mateřských a základních školách do 9. třídy. Náš lektor během hodiny tělesné výchovy secvičí s žáky krátkou choreografii a žáci za svou snahu dostanou diplom.

 

Tancem ke zdraví

Taneční škola InDance se postará o Vaše zdraví i online! Seriál Tancem ke zdraví, který vznikl ve spolupráci s OnaDnes, Vás v 10. dílech seznámí s tím, jak udělat z tance zdravou a hravou součást Vašeho běžného dne. S InDance na iDnes - buďte IN a vydejte se TANCEM KE ZDRAVÍ. 

 

 

Přihlašování do nového školního roku více

Copyright @2019