Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách tančíme v nejrůznějších stylech - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, ve 134 tanečních kurzech, 24 sálech a 7 městech v rámci celé České republiky. Přidej se k nám i Ty…

Novinky

Trénujeme na Hejblata

02/12/2017 - 17/12/2017
KAŽDÝ DEN NOVÝ PŘÍSPĚVEK. Vyvrcholení prvního pololetí se blíží. Hejblata jsou za rohem a naši lektoři a tanečníci jedou na plné obrátky, aby vám předvedli to nejlepší. Chcete vidět, jak to v těchto dnech probíhá na lekcích? Máme pro vás ochutnávku rovnou z tanečního sálu. Průběžně budeme přidávat aktuální videa z lekcí, abychom vás vtáhli do taneční atmosféry a naladili vás na Vánoční Hejblata.
více

Pop Balet na Sinatrology

03/12/2017
Na začátku prosince se vám představí Taneční soubor Pop Balet v rámci swingové události roku! Sinatrology se koná 3. 12. 2017 od 19:00 v pražské Lucerně. Tvůrcem jedinečného hudebního projektu je swingový zpěvák a producent Jan Smigmator, se kterým soubor dlouhodobě spolupracuje.
více

Galavečer souborů Pop Balet

08/12/2017
Již podruhé jsme s Petrem Panem vyprodali Divadlo Hybernia a vkládáme energii do nových choreografií a tanečních projektů. Jsme skvělý soubor a chceme se dělit o svou radost s vámi. Proto máte příležitost přijít se podívat na skvělou show Galavečer 2017 do Salesiánského divadla v Kobylisích.
více

Casting do výběrových souborů InDance

10/12/2017
Milé tanečnice, milí tanečníci z Pardubického kraje. Pokud vás tanec baví natolik, že se mu chcete věnovat více než jako svému koníčku a především se v něm chcete zlepšovat, máme pro vás casting do Výběrových souborů InDance. Staňte se členem skupiny nejlepších tanečníků v kraji.
více

Repríza Galavečera souborů Pop Balet

15/12/2017
Nemůžete se zúčastnit prvního Galavečera, ale přesto byste rádi viděli tuto parádní taneční show a viděli tak soubory, které byly schopny dvakrát po sobě vyprodat Divadlo Hybernia? Nebojte se, přinášíme vám reprízu této velké show.
více

Vánoční Hejblata

02/12/2017 - 17/12/2017
Chcete vědět, čím je Taneční škola jedinečná? Proč je naše metodika výjimečná a tolik přínosná pro vaše děti? Přijďte na Hejblata. Naši nejmilejší se vám chtějí ukázat. Představení Hejblata jsou nedílnou součástí naší taneční školy a jsou vrcholným momentem pro naše tanečníky. Všichni lektoři a děti na tento den pilně trénují a doufají, že budou odměněny tím nejcennějším – vaší přítomností. Vše nasvědčuje tomu, že to bude opět velkolepé představení, proto si nezapomeňte zarezervovat své vstupenky včas. Kapacita divadla je omezena, počet diváků, toužících po skvělém zážitku, nikoliv.
více

SKI DANCE 2018

10/02/2018 - 17/02/2018
Taneční lyžařský kurz pro všechny, kteří si rádi užijí zimních radovánek a zatancují najednou. Na druhý ročník taneční lyžovačky se můžete těšit ve dnech 10. - 17. února 2018. Tanečníci mají k dispozici zázemí tanečního střediska Medlov v blízkosti lyžařského střediska Harusák. Na akci nebudou chybět lektoři Taneční školy InDance a také zkušení lyžařští instruktoři, kteří se o všechny účastníky královsky postarají.
více
Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Zuzka vás zve na 1. letošní InDance workshop

07/11/2017
Čeká nás víkend plný tance! Už tuto sobotu začne náš taneční maraton. Vyzkoušejte lektory, které neznáte, zažijte spoustu zážitků a hlavně si nenechte ujít až 5 lekcí, které vás posunou zase o úroveň dále. Nejlepší na tom je, že taneční sál nemusíte vůbec opouštět. Všichni účastníci mohou v sále společně přespat a to zadarmo. Těšit se můžete na lektorky souborů Pop Balet, Veroniku Bjalončíkovou a Evičku Špačkovou Neuvirtovou. Dále vás přiučí novým tanečním krokům Terka Rosenbaumová a Anetka Zapletalová. *** Kliknutím "VÍCE" se můžete podívat na videopozvánku lektorky Zuzky Dobešové ***
více

Fotky z MadLove Dance a soustředění souborů Pop Balet

05/11/2017
Kouzelné chvilky MadLove Dance a soustředění souborů Pop Balet jsou již za námi. Připomeňme si chvíle plné tance, zavzpomínejme si na kamarády a lektory, kteří byli po celou dobu s námi. Aby se vám lépe vzpomínalo, prohlédněte si fotky z těchto dvou akcí.
více

Pop Balet zatančí pro SYMBIO+

31/10/2017
V pátek 10. listopadu 2017 se koná slavnostní zakončení závodní sezóny sportovních týmů Symbio+ cycling a Symbio+ Jetsurf. Hosté večírku se mají na co těšit! O zábavu se totiž postará Taneční soubor Pop Balet, který na večírku představí své nové choreografie. Událost se odehraje v zajímavých prostorách lodi Port62.
více

Pop Balet na Pražském hvězdopádu

31/10/2017
Mezinárodní prestižní soutěž a festival umění s názvem "Pražský hvězdopád" se ani letos neobejde bez našich tanečních souborů Pop Balet. Ve středu 2. listopadu 2017 se v kulturním centru Domovina představí taneční soubor Pop Balet 3. V porotě usedne umělecká vedoucí naší taneční školy InDance - Majka Piskořová Veselá. Přejeme tanečníkům hodně štěstí!
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášDaniela LebedováViktor ZbořilEva Š. NeuvirtováBára StulíkováBára MikováVeronika FárováZuzana DobešováIvana KrutskáTereza RosenbaumováPavlína JasnáŠárka VítovcováTereza HyskáDominik JandusVeronika BjalončíkováTereza NovákováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováVeronika EhlenováFranziska VosenováAnna KafkováJacqueline Lumande

Pop balet

Adéla Frýbertová

Videa

Taneční sály

InDance centrum Hostivař
Praha 1 - Bolzanova
Praha 2 - nám. Míru
Praha 4 - Chodov
Praha 4 - Lhotka
Praha 5 - Smíchov
Praha 8 - KD Krakov
Praha 10 - Zvonková
Chrudim
Pardubice
Dům UM (DDM Uhříněves)

 

Základní školy

Horní Měcholupy, Uhříněves
Jesenice

Mateřské školy

Smíchov, Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2017