Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Workshopy InDance - Pardubice a Chrudim

25/05/2020
Přijďte protančit víkend i na naše workshopy v Chrudimi a Pardubicích! Veškeré informace a přihlášku najdete zde. Těšíme se opět na setkání!
více

Víkendové workshopy InDance - Praha

18/05/2020
Postupně se vracíme do našich tanečních sálů a jsme moc rádi, že můžeme nabídnout další možnost zatančit si naživo. :-) Vybírat můžete hned ze tří víkendových termínů. Více informací uvnitř. Těšíme se na Vás!
více

Hygienická opatření

08/05/2020
Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě. V rámci znovuotevření lekcí jsme proto zavedli pár hygienických opatření, aby se nám všem tančilo dobře i bezpečně. Veškeré informace jsme pro Vás shrnuli zde.
více

Harmonogram znovuotevírání

08/05/2020
Rádi bychom Vás informovali ohledně důležitých bodů týkajících se obnovy standardního provozu naší Taneční školy InDance. Veškeré potřebné informace najdete zde!
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováZuzana DobešováAlice SilnáViktorie PeškováEva SoukupováKlaudie KorbelováTereza RosenbaumováKateřina HovorkováTereza HyskáPatricie KarasováAnna MelicherčíkováVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováAneta StřílkováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováMartina RadomskáZuzana VotavováTereza ŠponiarováNatalie HalouzkováIlona StaraIveta JandíkováViola EbermannováSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováLucie DobešováSabina BažantováAgáta ČernáGabriela FilípkováNatálie MachkováPavlína Vejnarová

Copyright @2020