Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Zrušení lekcí - Hostivař

21/09/2019
Ve středu 25. září jsou zrušeny všechny lekce v tanečních sálech v InDance centru Hostivař - Gercenova z důvodu odstávky vody. Lekce budou nahrazeny v průběhu školního roku, a tak se nemusíte bát, že byste o lekci přišli. Děkujeme za pochopení.
více

Začíná taneční školní rok 2019/2020

21/09/2019
Školní rok 2019/2020 s naší Taneční školou InDance začíná už v pondělí 23. září. Moc se na všechny tanečníky těšíme, tak na viděnou v tanečním sále!
více

Bazárek oblečení v InKafé

18/09/2019
Máte věci, které Vám doma leží a jiným by udělaly radost? Zveme maminky, které mají nepotřebné věci k příjemně strávenému odpoledni v rámci bazárku podzimního/zimního oblečení a hraček.
více

DOD Chrudim - Dospělí

17/09/2019
18.9.2019 se z technických důvodů ruší ukázková lekce Dospělí. Ostatní lekce proběhnou ve vypsaných časech. Děkujeme za pochopení.
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováZuzana DobešováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáPatricie KarasováAnna MelicherčíkováVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováEva SkácelíkováNatalie HalouzkováIveta JandíkováSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováLucie DobešováJan KašparSabina BažantováAgáta ČernáGabriela FilípkováNatálie MachkováPavlína VejnarováMilan Valko

Copyright @2019