Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Tanec do škol 2020

11/02/2020
Díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy vnášíme více Tance do škol. Které školy a školky navštívíme letos jako další? Zapojte do projektu i tu Vaši!
více

Fotografie z To nejlepší z Hejblat jsou tu!

06/02/2020
Prohlédněte si kompletní fotogalerii z letošního představení To nejlepší z Hejblat, které proběhlo 25.1. v Salesiánském divadle.
více

Výherci To nejlepší z Hejblat 2020

01/02/2020
Děkujeme všem účastníkům letošního představení To nejlepší z Hejblat za krásný večer! Podívejte se, jaké ceny získali naši vítězové...
více

Jarní prázdniny v InDance

30/01/2020
V nadcházejících dnech nás čekají jarní prázdniny, během kterých standardně kurzy neprobíhají. Podívejte se, jaké termíny se týkají Vás!
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováZuzana DobešováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáPatricie KarasováAnna MelicherčíkováVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováEva SkácelíkováNatalie HalouzkováIveta JandíkováSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováLucie DobešováSabina BažantováAgáta ČernáGabriela FilípkováNatálie MachkováPavlína VejnarováMilan Valko

Copyright @2020