Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Přihlašování Chrudim a Pardubice je spuštěno

09/06/2019
S radostí Vám oznamujeme, že přihlašování na školní rok 2019/2020 je oficiálně spuštěné pro celý Pardubický kraj.
více

Anketa spokojenosti

03/06/2019
Rádi bychom Vás požádali o vyplnění našeho dotazníku, který je zaměřen na výzkum Vaší spokojenosti se službami naší taneční školy. Pro nás jsou Vaše názory velmi cenné a děkujeme Všem, kteří už dotazník vyplnili. Pomozte nám být lepší!
více

Otevíráme nové kurzy ve slaném

31/05/2019
Naše taneční škola se stále rozrůstá a proto od září pro Vás otevíráme nové kurzy ve Slaném! Přihlásit se můžete už dnes!
více

Láska je zDARma 18. 6. 2019

24/05/2019
Zbrusu nové taneční představení Souborů Pop Balet. Představení s názvem Láska je zDARma je vyvrcholením taneční sezóny a svou premiéru bude mít již 18. června od 19 hod v divadle Hybernia.
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáIveta JandíkováSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováLucie DobešováSabina BažantováGabriela FilípkováNatálie Machková

Copyright @2019