Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Vstupenky Hejblata - Předprodejní místa

17/05/2019
Rezervované vstupenky je možné vyzvednout v termínech od 20.5. do 24.5. na předprodejních místech. Nevyzvednuté vstupenky se ruší a vrací zpět do prodeje!
více

STÁTNÍ SVÁTKY - 1. A 8. KVĚTNA

29/04/2019
1. a 8. května se v naší Taneční škole InDance netancuje! Jako všechny ostatní státní svátky necháváme tanečníky i lektory odpočinout. S těmito dny volna je již počítáno v našich rozvrzích a nejsou místo nich organizovány žádné náhradní lekce. (Pokud nemáte s lektorem jinou domluvu.)
více

Konec přihlašování

26/04/2019
Upozorňujeme, že po 30. dubnu 2019 již není možné se přihlašovat do kurzů Taneční školy InDance. O spuštění přihlašování na nový školní rok Vás budeme informovat.
více

Workshop Letní Taneční Škola Praha

25/04/2019
Nemůžete se dočkat Letní taneční školy, soustředění Taneční školy InDance? Zkraťte si čekání na nejlepší taneční tábor workshopem! Speciální taneční lekce pod vedením vašich oblíbených lektorek
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováSabina BažantováGabriela FilípkováNatálie Machková

Copyright @2019