Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Velikonoční prázdniny

04/04/2019
Pozor! Blíží se nám svátky plné pomlázek a sladkostí. Během velikonočních prázdnin, které jsou v termínu od 18. do 22. dubna 2019 v InDance netančíme! Všem našim tanečníkům přejeme příjemně prožité volno, spoustu malovaných vajíček a bohatou sladkou nadílku. Těšíme se na viděnou!
více

LTŠ HRA - 4. ÚKOL

01/04/2019
Blížíme se do finále! 4. úkol je na světě a čaroděj se už nemůže dočkat Vašich dalších výrobků.
více

3. místo taneční skupina roku

27/03/2019
Gratulujeme souboru Pop Balet 3 k jejich 3. místu v kategorii Profi Show - Dance Art na taneční skupině roku. V choreografii Out Of My Mind od Terezi Palanové je můžete vidět znovu již 20. 4. na druhém kole soutěže.
více

LTŠ hra 3 .úkol

14/03/2019
Čaroděj nám odkryl třetí úkol, ale tentokrát se jedná o pomoc! Každý může soutěžit o ceny, ale musíte splnit všechny úkoly. Pokud ještě naší LTŠ hru neznáte. tak se podívejte na naše stránky a začnete hrát s námi.
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováSabina BažantováGabriela FilípkováNatálie Machková

Copyright @2019