Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

LTŠ hra 3 .úkol

14/03/2019
Čaroděj nám odkryl třetí úkol, ale tentokrát se jedná o pomoc! Každý může soutěžit o ceny, ale musíte splnit všechny úkoly. Pokud ještě naší LTŠ hru neznáte. tak se podívejte na naše stránky a začnete hrát s námi.
více

Bazar dětského jarního/letního oblečení, obuvi a hraček

11/03/2019
Čeká nás další skvělá akce v naší hostivařské kavárně InKafé v ulici Gercenova 10 a to 24.3.2019 od 15:00. Tentokrát pořádáme bazar pro maminky, které mají nepotřebné věci a jiným mohou být užitečné.
více

Slevy Letní taneční škola

05/03/2019
Na Letní taneční školu jsou vřele vítáni i úplní začátečníci, kteří nikdy netancovali. Máte kamarádku či kamaráda, kteří by chtěli jet s námi? Řekněte jim, ať se včas přihlásí. Za každého nového, Vámi doporučeného účastníka, který nenavštěvuje InDance a Letní taneční školy se ještě nikdy nezúčastnil, Vám započteme slevu 300 Kč (slevu lze kumulovat). Můžete také využít jarní slevu a to tak, že zaplatíte celou částku do 31.3. 2019 a získáte slevu 200,- Kč.
více

Podpora Davídka

19/02/2019
Většina z nás se nedávno zapojila do sbírky, kterou zprostředkovávalo Konto Bariéry. Pro Davídka naše společná podpora znamená mnoho a Všem zúčastněným chceme touto cestou poděkovat, protože se vybralo 21 821 Kč v kasičkách a celkem bylo vybráno neuvěřitelných 135 700 Kč.
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováSabina BažantováGabriela FilípkováNatálie Machková

Copyright @2019