Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

VÁNOČNÍ HEJBLATA - FOTOGRAFIE

03/01/2019
Prohlédněte si naše nové fotografie, kde můžete vidět naše skvělé Indance tanečníky jak z Prahy, tak i z Chrudimi či Pardubic.
více

ZÁZNAMY Z LETNÍCH HEJBLAT A GALAVEČERŮ

03/01/2019
Tento rok poprvé pro vás máme nachystané záznamy z našich vystoupení, které si můžete stáhnout a uschovat tak krásnou vzpomínku na své nejmilejší.
více

Přihlašování na Letní taneční školu

21/12/2018
Všichni naši milí zájemci o přihlašování na Letní taneční školu. Máme pro Vás informaci, že přihlašování se posouvá na začátek měsíce ledna a s ním i zimní slevy pro včasné přihlášení. Nemusíte se bát, nepřijdete o ně! Chystáme pro Vás lednovou slevu.
více

Petr Pan naposledy!

20/12/2018
Podívejte se na krásnou pozvánku tanečních souborů Pop Balet a nenechte si tak ujít derniéru pohádkového představení Petr Pan!
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáVeronika BjalončíkováAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováSabina BažantováGabriela FilípkováNatálie Machková

Copyright @2019