Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Podpořte Davídka

06/12/2018
Pojďme společně pomoci našemu malému tanečníkovi! David Pištora (10) z Chrudimi utrpěl před prázdninami vážný úraz hlavy a nyní je upoután na invalidní vozík. Jeho rodina je součástí rodiny InDance a my bychom rádi Davídkovi přispěli na rehabilitace a lázně, které mu velmi pomáhají.
více

Předprodej vstupenek na Hejblata

23/11/2018
Máte rezervované vstupenky na Hejblata? Už příští týden si je můžete vyzvednout! Podívejte se, kdy budeme vstupenky v našich sálech prodávat....
více

Bazar oblečení v InKafé

22/11/2018
Máte věci, které Vám doma leží a jiným by udělaly radost? Přijďte v neděli 25.11. do naší kavárny InKafe v InDance centru Hostivař, kde si užijete příjemné odpoledne plné nákupů a výborné kávy. Začínáme v 16:00!
více

Galavečery Souborů Pop Balet

02/11/2018
Vybrané choreografie ze svého repertoiru vám představí malí i velcí tanečníci Souborů Pop Balet včetně lektorek Taneční školy InDance 30.11. a 14.12. 2018.
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováZuzana DobešováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováJacqueline LumandeSabina BažantováViktoryia Doroshenko

Copyright @2018