Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

Pop Balet vás zve na své nejnovější představení

19/10/2018
Všech 137 talentovaných tanečníků souborů Pop Balet Vás zvou na své nejnovější představení 137 úhlů pohledu. Již ve středu 24.10. se v divadle Hybernia odehraje krásné představení na motivy efektu motýlích křídel, které při své červnové premiéře navštívilo skoro 1000 diváků, tedy vyprodané divadlo. Pokud je pro vás tanec srdeční záležitost, neměli byste si 137 úhlů pohledu nechat ujít!
více

29. - 30.10. 2018 netančíme

15/10/2018
Během podzimních prázdnin v termínu 29.-30.10. 2018 v InDance netančíme! Všem našim tanečníkům přejeme příjemně strávené chíle a těšíme se na viděnou!
více

INDANCE TEAM

12/10/2018
InDance tým se sešel v neděli odpoledne v Tanečním centru Hostivař, aby pro Vás připravil spoustu skvělých akcí. Těšit sena ně můžete v průběhu celého tanečního roku!
více

Pozvánka na podzimní Baby Dance Camp

10/10/2018
Podzimní prázdniny jsou za rohem a vy stále nevíte, co se svou rodinou podniknete? Pojeďte s námi na podzimní Baby Dance Camp! Rodiny s malými dětmi do 9 let si s lektorkami InDance a doprovodem broučků užijí ty nejhezčí prázdniny. Podívejte se na nové video z akce! Máme už posledních pár míst.
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováZuzana DobešováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováJacqueline LumandeSabina BažantováViktoryia Doroshenko

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018