Vítejte v taneční škole InDance!

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. Předškoláci, školáci, poškoláci, dospěláci - na věku a taneční pokročilosti nezáleží. Svou pozornost věnujeme všem, od těch nejmenších až po dospělé. V hodinách učíme moderní tanec, který v sobě spojuje mnoho prvků - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre, musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2000 tanečníků, v 18 sálech a 3 městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Novinky

Přihlašování do nového školního roku více

Co máme za sebou

INDANCE TEAM

12/10/2018
InDance tým se sešel v neděli odpoledne v Tanečním centru Hostivař, aby pro Vás připravil spoustu skvělých akcí. Těšit sena ně můžete v průběhu celého tanečního roku!
více

InKafe přijme brigádnici/ka

12/10/2018
Kavárna InKafe přijme brigádnici/ka na VÝPOMOC V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH (po-čt/16-18h). Pracujte dle svých časových možností, možno i jen pár dní v týdnu. Práci je možné vykonávat bez předchozích zkušeností. Nastoupit můžete ihned.
více

Začínáme!

20/09/2018
Nový taneční InDance rok startuje už v pondělí 24.9.2018! Vaši lektoři se na Vás po prázdninové pauze opět těší ve všech tanečních sálech!
více

Anna Kafková a Fantom opery

08/09/2018
Naše chrudimská a pardubická lektorka Anička Kafková se v současné době intenzivně připravuje na premiéru muzikálu Fantom opery, jejíž premiéra bude k vidění již příští pátek 14. září v divadle Goja Music Hall. Přejeme mnoho úspěchů!
více
Další články Máme za sebou | Archiv aktualit

Lektoři

Majka Piskořová VeseláJirka JonášViktor ZbořilMíša MichlíkováEva Š. NeuvirtováBára StulíkováVeronika FárováZuzana DobešováEva SoukupováTereza RosenbaumováTereza HyskáAneta ZapletalováKlára HejnováTereza PalanováKarel JindaEliška AntošováLucie ZavadilováLenka PreslováTereza HalouskováVeronika EhlenováFranziska VosenováLenka SkácelíkováEva SkácelíkováAnna ČernickáSára StoulilováAnna KafkováJitka NahálkováJacqueline LumandeSabina BažantováViktoryia Doroshenko

Taneční sály

Praha 15, Hostivař - InDance centrum Hostivař
Praha 1, Bolzanova - Taneční sál InDance
Praha 2, nám. Míru - Taneční studio Contemporary
Praha 4, Chodov - KC Zahrada
Praha 5, Smíchov -  KC Prádlena
Praha 8, Bohnice - KD Krakov
Praha 10, Záběhlice - Taneční sály InDance Zvonková
Chrudim - Gymnázium J.Ressla
Pardubice - Taneční sál InDance, Polabiny

 

Základní školy

 ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendíků, ZŠ bří Jandusů, ZŠ Jesenice

Mateřské školy

Petrovice, Dubeč, Újezd nad Lesy

Copyright @2018